Ayrıcalıklarımız

Hastaneler

MEDICALPARK HASTANE GRUBU

1995'ten beri Türkiye'de hastanecilik alanında faaliyet gösteren Medical Park Hastaneler Grubu; 15 Hastane, 2 Hastane Kompleksi ve 1 Tıp Merkezi ile toplam 18 hizmet merkezi, 9.000'i aşkın çalışanıyla Türkiye'nin 13 ilinde hizmet vermektedir.

Medical Park Hastaneler Grubu’nun yüksek tıbbi donanıma sahip hastaneleri,  uzman hekim ve sağlık çalışanı kadrosu Jile CI (Joint Commission International Accreditation) tarafından akredite edilmiş bir sağlık grubudur.

MEDICALPARK HASTANE GRUBU

Medıcana Hastane Grubu

1995 yılında hizmet vermeye başlayan Medicana Sağlık Grubu bünyesinde 8 hastane bulunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarını temsil eden JCI (Joint Commission International Accreditation) tarafından da akredite edilen Medicana Sağlık Grubu’nun üstün teknolojik alt yapısı ve uzman hekim kadrosu ile hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Medıcana Hastane Grubu

romatem

Fizik Tedavi Rehabilitasyon alanında hizmet sunan Romatem, Rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk ve tek zincir sağlık markasıdır. Amacımız, Romatem’i Uluslararası alanda bilinirliği olan bir Türk Sağlık markası yapmaktır. Bu amaçla kalite öncelikli ve insan odaklı çalışmalarımızı geliştirerek devam ediyoruz.

romatem

Milim Dental Hospıtal

Bir milim çok fark yaratır.

Marka Adımızın Hikayesi

“MiliM” ifadesi santimetrenin onda birine tekabül eder ve modern yaşam insanının günlük olarak karşılaştığı en küçük ölçü birimidir.

Milim Dental Hospıtal

logo